Георгина Родригез со длабокото деколте ги засени актерките во Кан (ФОТО)


Георгина пристигна вчеравечер на премиерата на филмот на Квентин Тарантино и на црвениот тепих предизвика воодушевување. Една од фотографиите од кан ги објави ...
| | веќе видена | слични

Убавата Систин е средната ќерка на големата холивудска актерска ѕвезда Силвестер Сталоне. Младата Систин во друштво на родителите се појави на црвениот тепих ...
| | веќе видена | слични

Мислењето на многумина е дека манекенката ја носела најсмелата модна комбинација на Филмскиот фестивал во Кан. И оваа година Филмскиот фестивал во Кан кој е ...
| | веќе видена | слични

Вчеравечер заврши 72-то издание на Канскиот фестивал, а во изминатите денови на оваа манифестација имавме прилика да ги видиме некои од најголемите имиња на ...
| | веќе видена | слични

Меѓународниот фестивал и црвениот тепих секогаш се инспирација за екстравагантни тоалети. На овогодишниот филмски фестивал во Кан имавме можност да видиме ...
| | веќе видена | слични

Селена Гомез не е единствената која оваа година првпат се појави на црвениот тепих на Филмскиот фестивал во Кан. Таа чест ѝ припаднала и на убавата актерка, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Руската полиција денеска ја приведе Љубов Собољ, соработничка на затворениот руски опозициски лидер Алексеј Навални, која заедно со него ја има основано ...
сите 216 | | | веќе видена

Поранешниот претседател на САД, Доналд Трамп, вчера ја напушти Белата куќа давајќи ветување на американскиот народ во кое кажа „ние ќе се вратиме“. Но, тој ...
сите 193 | | | веќе видена

Собранието денeска во рамки на продолжението на 29. седница со 62 гласа „за“, без „воздржани“ и без „против“ го донесе Законот за попис на населението, ...
сите 133 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски и потпретседателот на партијата Александар Николоски, денеска во Загреб имаа средба со премиерот на Република ...
сите 225 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Георгина Родригез со длабокото деколте ги засени актерките во Кан (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: