Ѕвездата во Кан ги шокира сите со скок во студеното море (ФОТО)


Тропскиот тајландскиот рај кој стана познат по филмот “The Beach” со Леонардо Ди Каприо во главната улога, ќе остане затворен до 2021 година. Заливот Маја на ...
| | веќе видена | слични

Бред Пит и Леонардо Дикаприо го украдоа шоуто во Кан, појавувајќи се на премиерата на филмот „Once Upon a Time in Hollywood“, во придружба со нивната колешка ...
| | веќе видена | слични

Деветтиот филм на Квентин Тарантино „Си било еднаш во Холивуд“ („Once Upon a Time in Hollywood“) неделава беше премиерно прикажан на Канскиот филмски фестивал. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Ова како што го тера власта ова не е попис, туку попишување на државјаните на Македонија, луѓето кои што имаат македонско државјанство. И без разлика колку ...
сите 83 | | | веќе видена

Американскиот претседател Џо Бајден веднаш се фати за работа и почна да ги поништува политиките на неговиот претходник Доналд Трамп, уште на првиот ден од ...
сите 137 | | | веќе видена

Американскиот претседател Џо Бајден денеска ќе потпише десет извршни наредби за борба против коронавирусот, вклучително и наредба фондот за непогоди да се ...
сите 97 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 330 пациенти позитивни и суспектен на коронвирусот. По ...
сите 475 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ѕвездата во Кан ги шокира сите со скок во студеното море (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: