Камионџија тешко повреден, излетал на автопатот Демир Капија-Миравци


5 копии
4 копии
2 копии
2 копии
12 копии
3 копии
повеќе

Останато

Пациентите кои се потврдени позитивни на Ковид 19 не можат повеќе да се лекуваат во домашна изолација. Според новите упатства добиени од државата Србија тие ...
сите 587 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 191 | | | веќе видена

Починаа четири нови пациенти заболени од коронавирусот, пишува Алсат.Според нашите информации станува збор за пациенти од Куманово, Лабуништа (струшко), ...
сите 144 | | | веќе видена

Постојат претпоставки дека лицата кои што ја примиле БСЖ вакцината се поотпорни на корона вирусот. Ова ги истакна доктор Владимир Микиќ од Институтот за јавно ...
сите 184 | | | веќе видена

Општинските кризни штабови ќе определат маркети од каде ќе се обезбедуваат само најнеопходните намирници, а економските оператори кои се регистрирани да вршат ...
сите 165 | | | веќе видена

Лидерот на СДСМ Зоран Заев денеска оствари средба со унгарскиот министер за надворешни работи Петер Сијарто кој беше на еднодневна посета на нашата земја и ...
сите 133 | | | веќе видена

Туристичко угостителската комора на Македонија на прес-конференција објави дека илјадници угостителски објекти кои се дел од оваа комора нема да ги користат ...
сите 495 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Камионџија тешко повреден, излетал на автопатот Демир Капија-Миравци

Од:
До кого (е-маил):
Порака: