14 годишник од Скопје извршил полов напад врз 13 годишник

3 копии
2 копии
4 копии
3 копии

СВР Тетово поднесе кривична пријава против А.З.(18) од село Озормиште, тетовско, поради постоење основи на сомнение за сторени седум кривични дела „тешка ...
| | веќе видена | слични
12 копии

Основното јавно обвинителство Скопје поднесе Обвинителен акт против едно лице за сторено кривично дело „Неовластено производство и пуштање во промет на ...
| | веќе видена | слични
10 копии
повеќе

Останато

Неколку српски државјани се наоѓаат во карантин во Индија, поради сомнеж дека се заразени со новиот корона вирус, јавил дописникот на МИА од Белград. Брачната ...
сите 962 | | | веќе видена

Јавната расправа за Законот за јавно обвинителство во Собранието продолжува и денеска. Од вчерашната дебата јасно се истакна потребата од носење на квалитетно ...
сите 498 | | | веќе видена

Италијанскиот медиум „Ла верита“ со документи и докази ги покажа тортурата и пририсокот врз цели семејства кои семејството Заеви, на чело со браќата Зоран и ...
сите 156 | | | веќе видена

Сопругата на настрадата ѕвезда Коби Брајант се наоѓа во тешка состојба после загубата на нејзниот сопруг и 13 годишната ќерка. Коби и неговата ќерка Џана , ...
сите 371 | | | веќе видена

Македонските судии Ѓорѓи Начевски и Славе Николов ја имаа честа да го судат финалето на ЕП 2020 помеѓу Хрватска и Шпанија. Шпанија победи, а двајцата судии го ...
сите 194 | | | веќе видена

Водителката Лила Филиповска денеска даде изјава за новинарите каде беше сведок за судењето на случајот „Рекет“.Во нејзиното сведочење денеска таа кажа дека ...
сите 201 | | | веќе видена

Љубомир Врањеш на дебито на клупата на Словенија успеа да и го донесе четвртото место на оваа репрезентација на Европското првенство, втор најдобар резултат на ...
сите 143 | | | веќе видена

Разобличени се сите маски на независно расцветано судство на Зоран Заев, кое всушност е судство зависно од власта на Заев и СДСМ. Кацарска судството и ...
сите 248 | | | веќе видена

Смртта на Коби Брајант и неговата ќерка Џијана предизвика шок ширум светот, но сепак тоа не спречи поединци да го валкаат името на славниот кошаркар. Една од ...
сите 155 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

14 годишник од Скопје извршил полов напад врз 13 годишник

Од:
До кого (е-маил):
Порака: