Интер подготви понуда: Перишиќ и пари за Лукаку

Интер позитивно со Топ 4 пласман и билет за Лигата на шампионите ја заврши оваа натпреварувачка кампања, па сега може да се посвети на подготовките за сезоната ...
| | веќе видена | слични

Италијанска „Газета дело спорт“ пишува дека Интер постигнал договор со белгискиот фудбалер, Ромелу Лукаку кој моментно е играч на Манчестер Јунајтед. Според ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Интер со доста мака успеа во последното коло да дојде до посакуваниот Топ 4 пласман во Серија А, а со тоа и до билет за Лигата на шампионите. Ама ова по се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски при своеото гостување во емисијата „Клик плус“ на ТВ 21 го објави меѓународниот договор за примирје каде ...
сите 419 | | | веќе видена

ГОБ„8 Септември“ повторно станува Ковид центар и ги става на располагање сите свои капацитети, дознава НОВА. Болницата ги отвора вратите за сите пациенти со ...
сите 435 | | | веќе видена

Британската компанија АстраЗенека најави дека ќе направи дополнителни тестови ширум светот за да ја процени ефикасноста на вакцината против Ковид-19, изјави ...
сите 359 | | | веќе видена

Ќе остане запишано дека Диего Марадона скромниот тим на Аргентина го донесе до светската титула, а една година подоцна и „тенката“ екипа на Наполи ја донесе до ...
сите 288 | | | веќе видена

Најголемата опозициска партија ВМРО-ДПМНЕ обвини дека Владата предлага, како што вели, партиски наместо граѓански буџет и посочи дека за предлог-буџетот на ...
сите 164 | | | веќе видена

Во Демократската унија за интеграција нема раскол, туку жива дебата која секогаш завршува на ниво на партијата, изјави министерот за надворешни работи Бујар ...
сите 70 | | | веќе видена

Барам Заев под итно јавно да се извини за своите ставови изнесени на бугарскиот медиум, за навредите врз македонските граѓани и нашите предци и херои. Тоа не е ...
сите 184 | | | веќе видена

- На Бугаринот паметот секогаш му доаѓа следниот ден, така е и со колегата Зоран Заев. Историјата е општа, но треба да разјасниме каква. Таа е општа, но ...
сите 287 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Интер подготви понуда: Перишиќ и пари за Лукаку

Од:
До кого (е-маил):
Порака: