Интер го жртвува Перишиќ за да доведе напаѓач од Премиер лигата?

Според информациите на италијанските медиуми, Интер ќе се обиде да го доведе Ромелу Лукаку. Како што се пишува, Интер е спремен да испрати понуда до Манчестер ...
| | веќе видена | слични

Интер со доста мака успеа во последното коло да дојде до посакуваниот Топ 4 пласман во Серија А, а со тоа и до билет за Лигата на шампионите. Ама ова по се ...
| | веќе видена | слични

Синоќа Интер победи Емполи со 2:1 и се пласираа во Лигата на шампионите. Интер пред своите навивачи освои три поени, и освои пласман во Лигата на шампионите за ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Веќе нема дилеми, и покрај фактот што Спалети го однесе Интер во Лигата на шампионите, наскоро ќе стане поранешен тренер на клубот, а на негово место ќе дојде ...
| | веќе видена | слични

Често пати промената на тренерската клупа клубовите скапо ја плаќаат. Изгледа дека на големите клубови не им е тешко да исплатат огромни суми откако ќе им ...
| | веќе видена | слични

Италијанските медиуми повеќе немаат дилеми дека Лучијано Спалети ќе го напушти Интер и на негово место ќе седне Антонио Конте, оваа работа во медиумите се ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Продолжуваме, заедно со народот против продажбата на татковината. Народот се буди и нема назад. Срамот на Зоран Заев не е заеднички. Да не дозволиме Зоран Заев ...
сите 382 | | | веќе видена

Во ЕУ ќе влеземе како Македонци кои зборуваат македонски јазик, порача попладнево премиерот Зоран Заев преку својот Фејсбук профил. Во статусот, Заев наведува ...
сите 388 | | | веќе видена

Преку спроведување на концептот на СМАРТ-финансии - на среден рок може да постигнеме двојно поголем економски раст во споредба со последната деценија, што би ...
сите 171 | | | веќе видена

Сѐ уште македонскиот премиер Зоран Заев во саботата доцна вечерта се обиде да реагира на објавата на бугарскиот вицепремиер и министер за одбрана Красимир ...
сите 139 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп во интервју во живо за „Фокс Бизнис Њуз“, при што ги повтори обвинувања за изборни измами. Во телефонскиот разговор, во ...
сите 207 | | | веќе видена

Женската иницијатива Женска слободна зона со обележување на јавните простори во градот Скопје, каде најчесто се случува сексуално вознемирување на јавни ...
сите 159 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Интер го жртвува Перишиќ за да доведе напаѓач од Премиер лигата?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: