Алегри: Пред еден месец добив збор дека останувам, но во четвртокот ми беше јасно дека заминувам!

Макс Алегри ја прокоментира одлуката за разделба со Јувентус по крајот на сезоната, вели дека пред еден месец добил збор дека останува но во четвртокот му ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Јувентус е подготвен да ги даде Пауло Дибала и Алекс Сандро во Манчестер јунајтед, во замена за Пол Погба, тврди англискиот весник „Сандеј Експрес“. Погба во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Јувентус е подготвен да им ги понуди Пауло Дибала и Алекс Сандро во замена за Пол Погба, тврди „Sunday Express“. Според британскиот весник, Бјанконерите се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

До изборите министерското место за труд и социјална политика во техничката Влада ќе остане празно откако ВМРО-ДПМНЕ до вчерашното распуштање на Собранието не ...
сите 449 | | | веќе видена

СДСМ продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата ја поставија мнозинството пратеници преку изгласаниот Закон за јавно ...
сите 433 | | | веќе видена

Пратениците упатија пораки до граѓаните за кого да ја дадат довербата на 12 април. Пратеникот Никола Мицевски од ВМРО-ДПМНЕ изјави дека граѓаните не треба да ...
сите 275 | | | веќе видена

Техничкиот премиер Оливер Спасовски во рамките на програмата за учество на донаторската конференција „Заедно за Албанија“, што ја организира Европската ...
сите 555 | | | веќе видена

Ракометарите на Вардар ги оставија сите проблеми зад себе и одиграа херојски меч против Мотор Запорожје, натпревар на кој играчите уште еднаш успеаја да ја ...
сите 203 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Алегри: Пред еден месец добив збор дека останувам, но во четвртокот ми беше јасно дека заминувам!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: