Јунајтед уште е привлечен за најголемите ѕвезди, вели агентот на Лукаку


Манчестер јунајтед ќе успеат да „убедат“ топ-фудбалери да се приклучат на клубот ова лето, тврди агентот на Лукаку, Федерико Пасторело. Се очекува Јунајтед да ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Јунајтед како дел од летната турнеја ќе одигра пријателски натпревр со клубот од родниот град на Оле Гунар Солскјер. Фудбалерите на Јунајтед ќе ...
| | веќе видена | слични

Менаџерот на Манчестер Јунајтед Оле Гунар Солскјер достави список до Ед Вудворд од четворица млади фудбалери кои се негова желба летово да преминат во редовите ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Манчестер јунајтед комплетираше една неуспешна сезона. Не само што на „Олд Трафорд“ не успеа да пристигне ниту еден трофеј, туку „црвените ѓаволи“ дури не ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Манчестер Јунајтед формира „комисија за трансфери“ која ја сочинуваат тројца поранешни играчи на клубот, кои треба да му помагаат на Оле Гунер Солскјер при ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство, Венко Филипче се огласи со поддршка за премиерот Зоран Заев по серијата бурни реакции што ги предизвика неговото интервју за ...
сите 194 | | | веќе видена

Зборот окупатор, „административен или фашистички“, лесно се бруси од спомен плочите и спомениците, а тоа го потврди и премиерот Зоран Заев во неодамнешното ...
сите 273 | | | веќе видена

„Ова се моменти кога се одлучува за иднината на нашите деца и внуци и затоа навистина овој пат треба да реагираме одлучно. Во минатото често пати повторувавме ...
сите 298 | | | веќе видена

Јас не сум чудотворец. Од друга страна, нити сум нечиј ас скриен во ракавот, ниту сум пак нечиј џокер. Јас сум Владо Бучковски, поранешниот премиер, кој во ...
сите 83 | | | веќе видена

ПОЧИНА ЕНВЕР МАЛИЌИ Нема некој кој остана рамнодушен на веста за смртта на Енвер Малиќи. Роден е во срцето на градот – во Старата скопска чаршија. Животот го ...
сите 53 | | | веќе видена

Два дена по скандалозното интервју, наместо Зоран Заев да се извини, и да се повлeче од изјавите кои претставуваат удар на темелите на македонската држава и ...
сите 76 | | | веќе видена

Честопати ме прашуваат што прави опозицијата во пандемијата. Опозицијата лаже и опструиура. Кревети и кислород има затоа што макотрпно работиме да ги ...
сите 58 | | | веќе видена

Mинистерот Венко Филипче најави парична награда за сите кои работат со пациенти со коронавирус. -Со ребалансот на буџетот, добивме 100 милиони денари, уште ...
сите 101 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јунајтед уште е привлечен за најголемите ѕвезди, вели агентот на Лукаку

Од:
До кого (е-маил):
Порака: