Откако ѝ подарил вила од 70 милиони евра, Бред Пит го прашале дали се смирил со Џенифер: Следел одговор од 3 зборови


55-годишниот Бред Пит повторно е во центарот на вниманието откако ѝ подари куќа на Беверли Хилс на поранешната сопруга Џенифер Анистон за нејзиниот 50-ти ...
| | веќе видена | слични

Џенифер Анистон, откако првпат се појавила во серијата „Пријатели“, им го поматила мозокот и на мажите, но и на жените. Жените сакале да изгледаат како неа, а ...
| | веќе видена | слични
6 копии
3 копии

Холивудската актерка Џенифер Анистон зад себе има два пропаднати бракови, а првпат се омажи во 2000 година и тоа за колегата Бред Пит. Нивниот прак траеше пет ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Двете поранешни сопруги на Бред Пит се сретнале само еднаш во животот, тврди Џенифер Анистон во интервју за Венити Феар. Џенифер раскажа дека ја сретнала ...
| | веќе видена | слични

Никогаш не било тајна дека холивудските актерки Џенифер Анистон и Анџелина Џоли не се во добри односи, а причина за тоа е љубовниот триаголник во кој се нашле. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 251 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи има доволно обрасци за лични карти и возачки дозволи и треба уште да пристигнат. Нема причина овие документи да се издаваат ...
сите 184 | | | веќе видена

Еленко Миланов, бранител на тројца од обвинетите дека ги организирале настаните во Собранието на 27 април 2017 година, Tрајко Вељаноски, Спиро Ристовски и Миле ...
сите 129 | | | веќе видена

Во тешка сообраќајка попладнево во Арачиново помеѓу Ауди и мотор Јамаха загина 22-годишно момче додека додека едно лице е потешко повредено. Како што пишува ...
сите 404 | | | веќе видена

Извршителот Мицкоски вечерва призна - најголема негова болка е Законот за Јавно обвинителство кој обезбедува продолжување на сите предмети, кој е темел за ...
сите 87 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 108 | | | веќе видена

Група ученици и наставници од Грачаница во Босна и Херцеговина, како и еден возач на автобус, кои минатата недела биле во посета на Италија, се во домашна ...
сите 312 | | | веќе видена

Кошаркарот на Лос Анџелес Лејкерс присуствуваше на настанот во центарот „Стејплс“, но за медиумите изјави дека не сака да биде на фотографиите. Вчера „Стејплс“ ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Откако ѝ подарил вила од 70 милиони евра, Бред Пит го прашале дали се смирил со Џенифер: Следел одговор од 3 зборови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: