Нејмар за повикот во репрезентацијата: Горд сум на оваа нова можност

Претходните денови имаше многу шпекулации за тоа кој ќе биде новиот тренер на ПСЖ, бидејќи многумина беа уверени дека Томас Тушел ќе биде отпуштен. Дури и ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Томас Тухел би можел да го напушти кормилото на „светците“ ова лето, Жозе Мурињо и Макс Алегри се посочуваат како опции за негов наследник. Франција Германецот ...
| | веќе видена | слични

Тренерот на Пари Сен-Жермен, Германецот Томас Тухел самиот ги потврди шпекулациите дека францускиот шампион сака да го ангажира Масимилијано Алегри како нов ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерството за внатрешни работи има доволно обрасци за лични карти и возачки дозволи и треба уште да пристигнат. Нема причина овие документи да се издаваат ...
сите 184 | | | веќе видена

Еленко Миланов, бранител на тројца од обвинетите дека ги организирале настаните во Собранието на 27 април 2017 година, Tрајко Вељаноски, Спиро Ристовски и Миле ...
сите 129 | | | веќе видена

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 152 | | | веќе видена

Во тешка сообраќајка попладнево во Арачиново помеѓу Ауди и мотор Јамаха загина 22-годишно момче додека додека едно лице е потешко повредено. Како што пишува ...
сите 282 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 108 | | | веќе видена

Извршителот Мицкоски вечерва призна - најголема негова болка е Законот за Јавно обвинителство кој обезбедува продолжување на сите предмети, кој е темел за ...
сите 54 | | | веќе видена

Кошаркарот на Лос Анџелес Лејкерс присуствуваше на настанот во центарот „Стејплс“, но за медиумите изјави дека не сака да биде на фотографиите. Вчера „Стејплс“ ...
сите 93 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нејмар за повикот во репрезентацијата: Горд сум на оваа нова можност

Од:
До кого (е-маил):
Порака: