Агентот на Кутињо: Не е точно дека Гризман ќе го замени Филипе во Барселона

Aгентот на Филипе Кутињо, Андреа Бертолучи ги негираше неодамнешните информации дека Антоан Гризман ќе го смени бразилскиот фудбалер во Барселона. „Не се ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Искрен и реален како и секогаш, Кристијан Виери во интервју за една од италијанските телевизии упати низа комплименти на адреса на Лионел Меси и Кристијано ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лионел Меси е најплатениот фудбалер на светот со годишен приход од 130 милиони евра, а „Трансфермаркет“ објави интересен податок дека во Топ-10 најплатени ...
| | веќе видена | слични

Легендарниот Бразилец без влакна на јазикот го кажа својот став во однос на зачестените ситуации во кои се наоѓа Барселона во услови на победа односно пораз на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 379 | | | веќе видена

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 202 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика беше разрешена откако одби да ја тргне таблата на министерството на кое наместо новото име Северна Македонија, стоеше ...
сите 164 | | | веќе видена

„Би сакал да укажам дека господинот Заев претходниот пат веќе призна дека се работи за неговиот глас, на аудио снимката која што беше објавена во Собранието на ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Агентот на Кутињо: Не е точно дека Гризман ќе го замени Филипе во Барселона

Од:
До кого (е-маил):
Порака: