За оваа гостинка на свадба зборуваат сите: Се појави во провокативен фустан, па многумина ја осудија (ФОТО)

Многумина можат да згрешат со изборот на облеката кога се поканети за свадба, но една девојка која засега не епознато од каде е на венчавка се појавила во ...
| | веќе видена | слични

Марко Анџелиќ, настрада во страшна сообраќајка на денот на својата свадба, па наместо прва брачна ноќ тој замина во гроб. 32- годишниот младоженец загина ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерството за внатрешни работи има доволно обрасци за лични карти и возачки дозволи и треба уште да пристигнат. Нема причина овие документи да се издаваат ...
сите 184 | | | веќе видена

Еленко Миланов, бранител на тројца од обвинетите дека ги организирале настаните во Собранието на 27 април 2017 година, Tрајко Вељаноски, Спиро Ристовски и Миле ...
сите 129 | | | веќе видена

Извршителот Мицкоски вечерва призна - најголема негова болка е Законот за Јавно обвинителство кој обезбедува продолжување на сите предмети, кој е темел за ...
сите 84 | | | веќе видена

„По кој знае кој пат ВМРО-ДПМНЕ покажа дека е криминална и антидржавна партија. Нивната агенда е непроменлива – да ги загрозат европските аспирации на ...
сите 151 | | | веќе видена

Во тешка сообраќајка попладнево во Арачиново помеѓу Ауди и мотор Јамаха загина 22-годишно момче додека додека едно лице е потешко повредено. Како што пишува ...
сите 282 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 108 | | | веќе видена

Кошаркарот на Лос Анџелес Лејкерс присуствуваше на настанот во центарот „Стејплс“, но за медиумите изјави дека не сака да биде на фотографиите. Вчера „Стејплс“ ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

За оваа гостинка на свадба зборуваат сите: Се појави во провокативен фустан, па многумина ја осудија (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: