Проблем на тренингот на Интер: Спалети се налутил и испратил играч на Интер дома!

Интер е блиску во преостанатите две кола во Серија А да обезбеди место кое води во Лигата на шампионите. Главната цел на Интер пред почетокот на сезоната беше ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии
7 копии

Останато

Италијанскиот медиум „Ла верита“ со документи и докази ги покажа тортурата и пририсокот врз цели семејства кои семејството Заеви, на чело со браќата Зоран и ...
сите 157 | | | веќе видена

Сопругата на ѕездата во НБА, Коби Брајант, 37-годишната Ванеса е во навистина лоша состојба по смртта на сопругот и 13-годишната ќерка. Коби и неговата ќерка ...
сите 373 | | | веќе видена

Тој ги донираше парите преку неговата фондација, при што 40 од 100-те милиони јуани одат на две кинески владини организации кои го водат истражувањето. ...
сите 287 | | | веќе видена

Бројот на смртни случаи предизвикани од коронавирус во Кина денеска се искачи на 132, а бројот на лица потврдени дека се заразени достигна скоро 6.000. „Руски ...
сите 341 | | | веќе видена

Во декмеври, неколку месеци откако  јавноста ја виде луи витон чнатата полна со милион евра како излегува од домот на Орце Камчев, почна судењето за случајот ...
сите 192 | | | веќе видена

Разобличени се сите маски на независно расцветано судство на Зоран Заев, кое всушност е судство зависно од власта на Заев и СДСМ. Кацарска судството и ...
сите 289 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Проблем на тренингот на Интер: Спалети се налутил и испратил играч на Интер дома!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: