Погба сепак останува во Манчестер Јунајтед?

Дали Пол Погба треба да биде во најдобриот или во најлошиот тим на сезоната во Премиер лигата е прашање кое треба да го одговорат многу неутрални љубители на ...
| | веќе видена | слични

Јасно е дека пред нас ќе биде една подолга трансфер сага на релација Мадрид- Манчестер поврзана со фудбалерот од средниот ред на „ѓаволите“, Пол Погба. Погба ...
| | веќе видена | слични

Францускиот интернационалец Пол Погба упатил неверојатни барања до раководството на Реал Мадрид уште при почетните преговори за негов трансфер на „Сантијаго ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Останато

Три лица се полесно повредени во сообраќајка што утрово околу 8 часот се случи пред велешкото село Иванковци, наспроти гробиштата. Повредените со возило на ...
сите 310 | | | веќе видена

Податоците за здравствената состојба на пациентите никако не смеаат да се коментираат јавно, а тоа ќе се случи во судницата, откако беше побарано на рочиштето ...
сите 301 | | | веќе видена

Оваа техничка влада не е формирана за некој да има повеќе или помалку политички кредибилитет или легитимитет, туку едноставно сите заедно да се вградиме во ...
сите 322 | | | веќе видена

Во иранското општество навистина врие, но ситуацијата не е споредлива со револуцијата пред 41 година, смета Рајнер Херман од Франкфуртер алгемајне цајтунг ...
сите 426 | | | веќе видена

Реакциите за документарниот филм „Медена земја“ не стивнуваат. Своите впечатоци на социјалните мрежи ги сподели и познатата актерка Џејми Ли Кертис. „„Колку ...
сите 140 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев, преку ФБ одговори на нападите од дополнителната заменичка министерка Петровска.- Во однос на денешното интервју за ...
сите 104 | | | веќе видена

Диего Симеоне се докажа како фантастичен тренер во изминативе години како предводник на Атлетико Мадрид, но и самиот признава дека неисполнета желба му е да се ...
сите 86 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Погба сепак останува во Манчестер Јунајтед?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: