Тијана Дапчевиќ откри како успеала да заработи 1 000 евра за само неколку секунди


Пејачките денес се делат на оние кои зборуваат за своите бакшиши и на оние кои не сакаат да зборуваат за својата заработка. Пејачката Тијана Дапчевиќ повеќе ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Познатата пејачка Тијана Дапчевиќ реши да им одговори на хејтерите кои со денови ја напаѓаат пејачката, како и нејзината сестра, претставничката на Македонија ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во саботата заврши 64-то издание на Евровизија кое се одржа во Тел Авив, Израел. Тамара Тодевска не претстави со песната „Proud“ и го освои осмото место. ...
| | веќе видена | слични

 Тијана Дапчевиќ периодов гласно и од сè срце ја бодреше Тамара Тодевска на Евровизија. Таа ги повикуваше сите да гласаат за нејзината сестра и ја промовираше ...
| | веќе видена | слични

Постарата сестра на Тамара Тодевска, Тијана Дапчевиќ им се обрати на сите кои ја напаѓаа Тамара после Евровизија. Еве што им порача таа: – Тијана , зошто ...
| | веќе видена | слични

Овагодинешното издание на Евровизија се одржа во Тел Авив, а српската претсавничка Невена Божовиќ го освои 17-то место. По нејзиниот настап таа си отвори ...
| | веќе видена | слични

Евровизиската еуфорија и коментарите околу истата, како и пласманот на Македонија и Тамара Тодевска, се уште не спласнува. Силните чувства на гордост, измешани ...
| | веќе видена | слични

Тијана Дапчевиќ им одговори на сите “хејтери“ кои со денови ја бомбардираа со разни прашања откако измината недела таа навиваше за сестра и Тамара на ...
| | веќе видена | слични

Тијана Дапчевиќ која ја дочека сестра си од Евровизија, ја искоментира одлуката Македонија да не додели ни еден глас на Србија, за што Србите се налутија. - До ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Локално процесите ќе бидат поинтензивни во форма на невреме со појава на град. Ќе дува умерен североисточен ветер. Максималната температура ќе биде во интервал ...
сите 311 | | | веќе видена

Со повратот на 15 отсто од ДДВ, државата за првпат враќа пари директно кај граѓаните, велат од Социјалдемократскиот сојуз на Македонија преку соопштение.Со ...
сите 251 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тијана Дапчевиќ откри како успеала да заработи 1 000 евра за само неколку секунди

Од:
До кого (е-маил):
Порака: