ЏИХАДИСТИТЕ СО ЗАКАНА: Ќе спречиме одржување на Евровизија!

Евровизискиот спектакл во Тел Авив покажа дека луѓето во Израел комплетно го прифатија концептот на фестивалот. Постерите, забавите и исцрпното медиумско ...
| | веќе видена | слични
8 копии
2 копии
3 копии

Останато

Податоците за здравствената состојба на пациентите никако не смеаат да се коментираат јавно, а тоа ќе се случи во судницата, откако беше побарано на рочиштето ...
сите 327 | | | веќе видена

Три лица се полесно повредени во сообраќајка што утрово околу 8 часот се случи пред велешкото село Иванковци, наспроти гробиштата. Повредените со возило на ...
сите 161 | | | веќе видена

Извршувањето на високи раководни функции во безбедносни органи во време кога против нив се водат судски постапки е уште еден аргумент на недоверба во ...
сите 231 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев денеска во Скопје се сретна со италијанскиот амбасадор Карло Ромео. На средбата, информираат од МВР, амбасадорот ...
сите 70 | | | веќе видена

Репрезентацијата на Словенија го совлада Исланд со 30-27 во Групата 2 од втоата фаза на ракометното Европско првенство. Со оваа победа, Словенците се доближија ...
сите 202 | | | веќе видена

Наме сто досегашните 1/3 од плата или пензија, извршителите отсега ќе можат да задржат само 1/5 од месечните примања. Собранието по скратена постапка ги усвои ...
сите 32 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЏИХАДИСТИТЕ СО ЗАКАНА: Ќе спречиме одржување на Евровизија!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: