Ева Лонгорија во жолт комплет позира на плажа во Кан со 10-месечното синче (фото)


 По повод Канскиот фестивал на кој таа присуствува секоја година, овојпат Ева Лонгорија решила да го земе и нејзиното синче со неа во Франција. На отворањето ...
| | веќе видена | слични

Георгина пристигна вчеравечер на премиерата на филмот на Квентин Тарантино и на црвениот тепих предизвика воодушевување. Една од фотографиите од кан ги објави ...
| | веќе видена | слични

Актерите Шарлот Гензбур и Хавиер Бардем го отворија 72. Меѓународен фестивал во Кан. Погледнете ги луксузните тоалети во кои познатите ѕвезди продефилираа на ...
| | веќе видена | слични

 Атрактивната Џорџина одлучи да ги акцентира облините за појавувањето на црвениот тепих. Џорџина Родригез (25) се појави во црна блескава тоалет на премиерата ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Како структурно и системско решение, далеку од рацете на политичарите и во функција на јакнење на независноста и реформите во праводуството и воопшто го оцени ...
сите 362 | | | веќе видена

Како што во неделата видовме во Штип, кога двајца учесници се влечеа кај кого да остане Светиот крст, нешто слично се случило и во бугарскиот град Ботев. Но, ...
сите 273 | | | веќе видена

Во седиштето на Светската здравствена организација, во Женева, беше одржан состанок на кој е одлучено дека вирусната болест во Кина од која заболеја стотици ...
сите 416 | | | веќе видена

Македонија увезла лани речиси 9.000 тони или точно 8,9 милиони килограми машински обезкостено месо со кое домашни компании направиле виршли и посебни салами. ...
сите 199 | | | веќе видена

Ќе и успее ли на власта да го „истурка“ во парламентот предлог законот за отпис на камати и репрограмирање на долговите на јавните претпријатија формирани од ...
сите 65 | | | веќе видена

Провладините организации и институции се раскараа меѓу себе. Причина за најновиот судир во сопствените редови е какафонијата и очигледната некоординираност во ...
сите 47 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ева Лонгорија во жолт комплет позира на плажа во Кан со 10-месечното синче (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: