Богоевски во полиција пријавил недозволено снимање – се пријавил и самиот себе за масло од канабис


Вчера попладнето, во скопската полициска станица „Беко“ во центарот на градот, пратеникот Павле Богоевски се пријави самиот себеси во секторот за НТШ во врска ...
| | веќе видена | слични
3 копии
10 копии

Павле Богоевски веќе нема кредибилитет да ги претставува граѓаните во Собранието на Република Македонија и заради тоа мора да си поднесе неотповиклива оставка, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Павле Богоевски, како претседател на Комисијата за деловнички и имунитетно-мандантни прашања за утре во 11 часот ја закажа седницата на која треба да се ...
| | веќе видена | слични
5 копии

 Но, опозицијата го оспорува неговиот кредибилитет по скандалот со нелегална набавка на наркотици. Пратениците на ВМРО ДПМНЕ допрва ќе се координираат дали ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Се согласувам со премиерот дека не треба да побара оставка од пратеникот Павле Богоевски, тоа би било стварно незрело, претседател на Влада да побара оставка ...
| | веќе видена | слични

Купувал кокаин или купувал масло од канабис?! Остана дилемата околу телефонската нарачка на пратеникот Павле Богоевски. Институциите се занимаваат околу тоа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Светските здравестени власти ги засилуваат напорите за да се спречи ширењето на смроносниот корона вирус. Првиот човек на СЗО е во Пекинг каде со Кинеската ...
сите 651 | | | веќе видена

Чествувањето на големиот православен празник Богојавление-Водици и годинава во Радовиш беше масовно, а започна со света литургија во двата храма – „Св. Пророк ...
сите 89 | | | веќе видена

Скоро и да нема спортисти кој не изрази сочуство и жалење за трагичната смрт на легендата Коби Брајант. Коби животот го загуби вчера во хеликоптерска несреќа ...
сите 367 | | | веќе видена

Судии, обвинители, бизнисмени и политичари ургирале за бизнисменот Орце Камчев да не оди во притвор а случајот „Империја“ на СЈО да биде затворен, тврди ...
сите 207 | | | веќе видена

СДСМ, Зоран Заев и Венко Филипче продолжуваат да ги лажат и манипулираат граѓаните во предизборниот период. Нема ни трага ни глас од Клиничкиот центар кој сега ...
сите 132 | | | веќе видена

Коста Начевски е именуван за в.д.директор на градската депонија „Дрисла“ која од вчера повторно е регистрирана како јавно претпријатие и е под владение на Град ...
сите 14 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Богоевски во полиција пријавил недозволено снимање – се пријавил и самиот себе за масло од канабис

Од:
До кого (е-маил):
Порака: