Надал се жени, а со години ја криеше девојката - таа објасни зошто било така


Светските медиуми денес ја објавија веста дека после 14 години врска, 32-годишниот тенисер Рафаел Надал конечно ќе застане на лудиот камен, а церемонијата ќе ...
| | веќе видена | слични

Рафаел Надал вчера одигра партија како во своите најдобри денови и со таквото фуриозно издание не му даде никаква шанса на Новак Ѓоковиќ. Светскиот рекет број ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

Во понеделник на 20 јануари во судница за случајот ТНТ е повикана докторката која на еден од обвинетите во случајот, Тони Трајковски му издаде медицинска ...
сите 337 | | | веќе видена

Повредените со возило на Брза помош, по укажаната прва медицинска  помош од медицинскиот тим  и д-р Сања Димитрова,  итно биле пренесени во Велешката болница ...
сите 279 | | | веќе видена

Ова се кадрите на Спасовски и Славјанка. СДСМ криминална продолжува со коалицијата со мафијата. Љупчо Трајковски – лице кое е главен осомничен во шверц на ...
сите 222 | | | веќе видена

Германската канцеларка Ангела Меркел изразила надеж дека Македонија и Албанија ќе добијат датум за пристапни преговори со ЕУ на самитот во Загреб во мај. ...
сите 300 | | | веќе видена

Целата работа околу начинот и условите на користење на службените возила на МВР се сведува на фактот што истите беа несоодветно и непрофесионално користени. ...
сите 55 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Надал се жени, а со години ја криеше девојката - таа објасни зошто било така

Од:
До кого (е-маил):
Порака: