Истражување за квалитет - Peugeot најдоверлив, многу премиум марки при дното


Mercedes претстави експериментално возило на кое се тестираат нови безбедносни системи, вклучувајќи и неколку нови типови на воздушни перничиња. Концептното ...
| | веќе видена | слични

Продажбата на автомобили од премиум брендови во Русија се зголеми во првиот квартал од 2019 година за 9% во споредба со истиот период претходната година. ...
| | веќе видена | слични

Со почетокот на производството на моделот EQC, Германците ја објавија и почетната цена. Таа е толку „ниска“ што купувачот во Германија може да добие државни ...
| | веќе видена | слични

Останато

Неразбирливо и неодговорно е однесувањето на власта која бара брзи избори кога секојдневно имаме високи број на новозаразени од КОВИД-19, истакна лидерот на ...
сите 506 | | | веќе видена

Иван Огненовски, првиот пациент кај нас на кој вчера му беше трансплантирано срце од донор е во буден и е во стабилна состојба, објави вчера министерот за ...
сите 171 | | | веќе видена

Можно ли е 5 ти јули да биде заеднички прифатлив термин за одржување на изборите. Во исчекување на нова лидрска, но и поместување на позиции. O д Мала Речица ...
сите 331 | | | веќе видена

Двајцата пациенти на кои во саботата им беше изведена трансплантација на бубрег од починат донор се во добра и стабилна здравствена состојба. Од Клиниката за ...
сите 125 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев најави дека случајот „орото“ во Чаир“ ќе се испита и доколку се утврди дека се случило за време на полицискиот час ќе ...
сите 244 | | | веќе видена

Прва награда за ученичката во трета година во ОУТУ „Ванчо Питошески“ 0д Охрид, Сара Џелили за најдобра литературна творба на наградниот литературен конкурс по ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Истражување за квалитет - Peugeot најдоверлив, многу премиум марки при дното

Од:
До кого (е-маил):
Порака: