Некој пишал, на мајка ми полесно ќе ѝ објаснам ако ме фати да гледам порно отколку да ѝ објаснам зошто го гледам ова. Немате идеја колку е тоа точно. Напредна ...
| | веќе видена | слични

За жал, бевме прелажани да одгледаме уште еден сегмент од она дно „Брак на невидено“ кое го имавме пред некој ден, со оние двајца јадници ( пекарката која ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Мајк Дин со години наназад важи за еден од најдобрите судии во Англија, но покрај тоа што често знае да се истакне со своите чудни гестикулации на теренот, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Како структурно и системско решение, далеку од рацете на политичарите и во функција на јакнење на независноста и реформите во праводуството и воопшто го оцени ...
сите 333 | | | веќе видена

Како што во неделата видовме во Штип, кога двајца учесници се влечеа кај кого да остане Светиот крст, нешто слично се случило и во бугарскиот град Ботев. Но, ...
сите 273 | | | веќе видена

Македонија увезла лани речиси 9.000 тони или точно 8,9 милиони килограми машински обезкостено месо со кое домашни компании направиле виршли и посебни салами. ...
сите 188 | | | веќе видена

 ВМРО-ДПМНЕ продолжува да ги блокира сите проекти и законски решенија во интерес на граѓаните, а сега тоа го прави со опструкција на работењето на собраниската ...
сите 67 | | | веќе видена

Провладините организации и институции се раскараа меѓу себе. Причина за најновиот судир во сопствените редови е какафонијата и очигледната некоординираност во ...
сите 47 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Брак на невидено

Од:
До кого (е-маил):
Порака: