Запален автомобил на штипјанец


2 копии

Министерството за внатрешни работи потврди дека пред еден час во кругот на Министерството се запалило специјално возило „пинцгауер“ . Според МВР, засега се ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Полициско возило „пинц гауер“ пред еден час се запали на бензинската пумпа во кругот на Министерството за внатрешни работи. Како што соопшти МВР, од засега ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и пратеник во Собранието на Република Македонија, Александар Николоски вечерва во „Што не е јасно“ во Алфа телевизија истакна ...
сите 601 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека никогаш не посочил оти други лица се виновни за петкратното убиство кај Смилковско езеро познато во јавноста како ...
сите 172 | | | веќе видена

На денешната седница на собраниската Комисија за образование, наука и спорт, на страна од дневниот ред, процедурално се дебатираше и за најавената расправа за ...
сите 184 | | | веќе видена

Новата администрација на САД ќе ја следи и помага евроатлантската интеграција на Северна Македонија, а во тој контекст ќе го постави и прашањето за бугарската ...
сите 202 | | | веќе видена

Владата на вечерашната, 42 редовна седница, ја разгледа и ја усвои Информацијата за набавка на САРС-КоВ-2 инактивирана вакцина против КОВИД-19, информираат од ...
сите 469 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Запален автомобил на штипјанец

Од:
До кого (е-маил):
Порака: