Запален автомобил на штипјанец


5 копии
2 копии
2 копии

Патничко возило на МВР од марката „Пинц Гауер“ утрово во 10 часот се запали во дворот на Министерството за внатрешни работи во делот кај бензинската пумпа, од ...
| | веќе видена | слични

Министерството за внатрешни работи потврди дека пред еден час во кругот на Министерството се запалило специјално возило „пинцгауер“ . Според МВР, засега се ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 379 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика беше разрешена откако одби да ја тргне таблата на министерството на кое наместо новото име Северна Македонија, стоеше ...
сите 161 | | | веќе видена

Неидентификувани напаѓачи пукале кон прозорците на наргиле-бар во Штутгарт, јави ДПА, повикувајќи се на полициски портпарол. Во инцидентот нема жртви. Вработен ...
сите 100 | | | веќе видена

Четворица скопјани претепале чувар затоа што ги пријавил за нарушување на јавниот ред и мир. Тој завршил дури и на клиника од повредите што му биле нанесени. ...
сите 162 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Запален автомобил на штипјанец

Од:
До кого (е-маил):
Порака: