Внимавајте: Овие фрази ви ја саботираат врската


Останато

Адвокатот Јовица Страшевски, бранител на обвинетиот поранешен градоначалник на Гази Баба Тони Трајковски предуредува дека во случајот ТНТ ќе се случи уште едно ...
сите 333 | | | веќе видена

Германската канцеларка призна дека и на Европскиот совет во декември не успеале да постигнат договор со Франција за повторно отворање на прашањето за почеток ...
сите 276 | | | веќе видена

Целата работа околу начинот и условите на користење на службените возила на МВР се сведува на фактот што истите беа несоодветно и непрофесионално користени. ...
сите 47 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Внимавајте: Овие фрази ви ја саботираат врската

Од:
До кого (е-маил):
Порака: