Попаметно е да ги избегнувате: Овие 4 работи ниту еден маж не ги поднесува

2 копии

Веројатно се прашувате зошто односот со партнерот не може да биде идеален, но постои можност некогаш вие да бидете виновна за караниците и препреките. Мажите ...
| | веќе видена | слични

Најверојатно се прашувате зошто односот со партнерот не може да биде идеален, но постои можност дека понекогаш и Вие сте виновни за кавгите и расправиите. Го ...
| | веќе видена | слични

Останато

Американските медиуми продолжуваат да ги бараат причините за несреќата во која загина легендата Коби Брајат. Началничката на полицијата во Лос Анџелес Ивет ...
сите 276 | | | веќе видена

Драматичен крај на денешното судење за случајот „Рекет“ на кое сведочеше поранешната обвинителка од Специјалното јавно обвинителство Лиле Стефанова. По ...
сите 271 | | | веќе видена

Клучниот проблем којшто го имаме и клучната разлика со ВМРО-ДПМНЕ за Законот за Јавно обвинителство е нивната забелешка со којашто бараат практично да нема ...
сите 129 | | | веќе видена

СДСМ, Зоран Заев и Венко Филипче продолжуваат да ги лажат и манипулираат граѓаните во предизборниот период. Нема ни трага ни глас од Клиничкиот центар кој сега ...
сите 153 | | | веќе видена

Коста Начевски е именуван за в.д.директор на градската депонија „Дрисла“ која од вчера повторно е регистрирана како јавно претпријатие и е под владение на Град ...
сите 14 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Попаметно е да ги избегнувате: Овие 4 работи ниту еден маж не ги поднесува

Од:
До кого (е-маил):
Порака: