Ништо од трансфер во Мадрид: Преговорите меѓу Реал и Погба стопирани поради една причина

Повеќе од јасно е дека тренерот на Реал Мадрид, Зинедин Зидан го посакува својот сонародник Пол Погба во редовите на гигантот од Шпанија. Откако речиси сигурно ...
| | веќе видена | слични

Ова лето сигурно ќе има реконструкција во тимот на Кралевите, Зидан ќе сака темелни промени а тој веќе добро го скенираше составот изминатиов период, фановите ...
| | веќе видена | слични

Јасно е дека пред нас ќе биде една подолга трансфер сага на релација Мадрид- Манчестер поврзана со фудбалерот од средниот ред на „ѓаволите“, Пол Погба. Погба ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Францускиот интернационалец Пол Погба упатил неверојатни барања до раководството на Реал Мадрид уште при почетните преговори за негов трансфер на „Сантијаго ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
повеќе

Останато

Три лица се полесно повредени во сообраќајка што утрово околу 8 часот се случи пред велешкото село Иванковци, наспроти гробиштата. Повредените со возило на ...
сите 307 | | | веќе видена

Богатата лепеза на игри е достапна за обложувачите и денес. Специјалот на Sport Life содржи два ракометни спектакли преку кои може да се дојде до добивка, ...
сите 432 | | | веќе видена

Податоците за здравствената состојба на пациентите никако не смеаат да се коментираат јавно, а тоа ќе се случи во судницата, откако беше побарано на рочиштето ...
сите 294 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ Зоран Заев заедно со генералниот секретар Љупчо Николовски и претседателот на Комисијата за надворешни работи на СДСМ, Едмонд Адеми, ...
сите 321 | | | веќе видена

Лица поврзани со СДСМ осомничени за тежок криминал, наместо да се соочат со правдата, добиваат награди. Последниот пример е прераспределувањето на поранешниот ...
сите 248 | | | веќе видена

Македонскиот документарец номиниран за два оскари, „Медена земја“ ги освои симпатиите и на познатите холивудски актерски имиња. Холивудската актерка Џејми Ли ...
сите 142 | | | веќе видена

Малме, 18. јануари 2020 (ИНПРЕС) – Португалската репрезентација продолжува да биде најпријатното изненадување на Европското првенство во ракомет, откако сред ...
сите 178 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев, преку ФБ одговори на нападите од дополнителната заменичка министерка Петровска.- Во однос на денешното интервју за ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ништо од трансфер во Мадрид: Преговорите меѓу Реал и Погба стопирани поради една причина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: