Млада жена се обиде да изврши самоубиство


Изградбата на адреналинскиот парк кој ќе се протега на вкупна површина од 6.500 м2, се очекуваше да започне во мај годинава, но се уште се прават подготовки. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Полица со бесплатен леб во Чаир На влезот на улицата „Џон Кенеди“ во општина Чаир двајца сопственици на една компанија покренаа хуманитарна акција. Делат ...
| | веќе видена | слични

Се чини дека посетата на Папата во Македонија Петре Шилегов ја искорисити за да yншити уште една атракција на плоштадот „Македонија“ само затоа што бил ...
| | веќе видена | слични
5 копии
повеќе

Останато

Обвинителката Вилма Рускоска објаснувајќи ги снимките кои ги достави пратеникот Антонијо Милошоски објасни дека од него побарала сведоци кои ќе ја поткрепат ...
сите 428 | | | веќе видена

Судењето за изборни нерегуларности „Титаник“ продолжува на 5 март поради отсуство на обвинетиот Кирил Божиновски. На денешното рочиште требаше да бидат ...
сите 229 | | | веќе видена

Овој Закон обезбедува продолжување на сите предмети, обезбедува одговорност за сите кои се огрешиле пред законот и истиот е темел за градење силно и независно ...
сите 283 | | | веќе видена

Граѓаните кои имаат патни документи од други држави, може да патуваат и да излегуваат од државата со тие пасоши, ова е содржината на телеграмата која од МВР ја ...
сите 136 | | | веќе видена

Во исчекување на новите предизборни и изборни коалиции а во насока на внатрепартиските калкулации за тоа како дел од партиите ќе го трчаат изборниот процес и ...
сите 129 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 108 | | | веќе видена

Народот вчера излезе масовно и покажа дека Зоран Заев и неговите политики се пред неминовен пораз на 12 април.Правдоубиецот Заев конечно е на колена, изјави на ...
сите 283 | | | веќе видена

Пред еден месец во хеликоптерска несреќа животот го загуби легендарниот кошаркар, Коби Брајант, неговата ќерка Џиџи и уште седум особи.И натаму јавноста не ...
сите 92 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Млада жена се обиде да изврши самоубиство

Од:
До кого (е-маил):
Порака: