Tpчајќи да се потпише, Пендаровски зaбopaви на сопругата и синот (ВИДЕО)


Претседателот Стево Пендаровски се огласи на социјалната мрежа Фејсбук. - Република Северна Македонија е исправена пред историска шанса да се потврди како ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Сите политички субјекти, и од власта, и од опозицијата, да го насочат своето делување во интерес на остварувањето на стратешките цели на Република Северна ...
| | веќе видена | слични
7 копии

На средбата се разговараше за севкупните политички состојби во Република Северна Македонија. Претседателот Пендаровски посочи на потребата сите политички ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Претседателот Стево Пендаровски беше домаќин на лидерот на ДУИ, Али Ахмети. Како што информираат од кабинетот на претседателот, Пендаровски порачал дека ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Скопје, 20 мај 2019 (/) – Шефот на државата Стево Пендаровски на денешната средба со лидерот на Демократска унија за интеграција Али Ахмети укажал на ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Претседателот Стево Пендаровски и лидерот на Демократска унија за интеграција, Али Ахмети на денешната средба во Вила Водно разговарале за актуелните случувања ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Локално процесите ќе бидат поинтензивни во форма на невреме со појава на град. Ќе дува умерен североисточен ветер. Максималната температура ќе биде во интервал ...
сите 310 | | | веќе видена

Со повратот на 15 отсто од ДДВ, државата за првпат враќа пари директно кај граѓаните, велат од Социјалдемократскиот сојуз на Македонија преку соопштение.Со ...
сите 251 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Tpчајќи да се потпише, Пендаровски зaбopaви на сопругата и синот (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: