Што всушност си кажаа папата Франциско, премиерот Зоран Заев и претседателот Ѓорге Иванов на средбата?


2 копии

Папата Франциско оствари средба со политичкиот врв во Република Македонија, но настрана од преносот кој беше прикажан на повеќе телевизиски куќи, Фчерашни ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
3 копии

Работната недела ја започнуваме со дожд. Според метеоролозите во текот на цела седмица не очекува облачно време со врнежи од дожд, кој на некои места во ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Циклонот „Андреа“ пристигна во Македонија, а со себе донесе врнежи, грмежи и силен ветер. Според вестите кои се објавуваат во регионот, циклонот предизвикува ...
| | веќе видена | слични

Останато

Кога мојот сопруг беше изведен кај судија на претходна постапка за случајот Империја во Кривичниот суд се сеќавам на недоличното однесување на специјалната ...
сите 608 | | | веќе видена

Екс министерката Гордана Јанкуловска и поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков се само дел од поранешните функционери кои пред судот во Стразбур се ...
сите 451 | | | веќе видена

Од кога тоа Ново Нордиск произведува сомнителен инсулин и од кога тоа Данска е всушност Турција?Документите тоа го говорат, а Министерството за здравство и ...
сите 101 | | | веќе видена

Нов Зеланд но и светот се уште се во шок. Ерупција на вулкан усмрти пет лица, а на осуммина им нема трага. Полицијата соопшти дека покренува со кривична ...
сите 55 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Што всушност си кажаа папата Франциско, премиерот Зоран Заев и претседателот Ѓорге Иванов на средбата?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: