Перверзен провод на македонската фолкерка: Додека „мешаше“ и излезе брадавицата, а потоа среде дискотека ја погали по градите другарка и (ФОТО)


Македонската фолкерка со српско потекло и бугарска адреса на престој Марина Тошиќ е позната по својата слобода на однесување на јавни места. Откако се обиде во ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Се чини дека наредната сезона на „Ѕвездите на Гранд“ нема да биде во ист состав.Имено, Марија Шерифовиќ открила дека е многу уморна од натпреварувањето, па ...
| | веќе видена | слични

Во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ како дел од жирито имаме прилика да ги гледаме Марија Шерифовиќ, Јелена Карлеуша, Драган Стојковиќ Босанац, ...
| | веќе видена | слични

Во регионалните музички шоуа како што се „Ѕвездите на Гранд“, „Никогаш не е доцна“, „Пинкови ѕвезди“, „Неки нови клинци“ имаме прилика да гледаме разни ...
| | веќе видена | слични

Редовно ве информираме за успесите на нашите кандидати во „Ѕвездите на Гранд“. Тие заедно со своите ментори се подготвуваат за музичкото шоу и од круг во круг ...
| | веќе видена | слични

Му се израдуваа ситеМузичар и композитор, Драган Стојковиќ Босанац, после пауза поради операција се вратил на снимање на музичкото натпреварување. Саша Поповиќ ...
| | веќе видена | слични

Драган Стојковиќ Босанац поради операција на срцето беше отсутен од снимањата на „Ѕвездите на Гранд“, поточно тој учествуваше од својот стан. Меѓутоа, по ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во најновото издание на „Ѕвездите на Гранд“, во дуелите меѓу кандидатите беа и четворица Македонци: Огнен Здравковски, Мартинијан Кириловски, Стефан ...
| | веќе видена | слични

Дуња Поповиќ некогашната учесничка во „Ѕвездите на Гранд“ пред две недели била нападната на паркинг од страна на мигрант. Таа раскажува дека поминала низ пекол ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 163 | | | веќе видена

Од ВМРО-ДПМНЕ велат дека Зоран Заев продолжува со целосно редефинирање на Македонија. Велат дека откако ја избришал македонската историја, се откажа од ...
сите 223 | | | веќе видена

Павле Богоевски, кој си даде оставка од функцијата пратеник, по аферата со наводно нелегално нарачување масло од канабис, за болен член од семејството, во ...
сите 96 | | | веќе видена

Народниот театар од Битола за претставата „Бакхи – краток преглед на распадот“ во режија на Игор Вук Торбица ги доби наградите за најдобра претстава и режија ...
сите 75 | | | веќе видена

Не сум херој. Тоа ми беше работа. Да не го направев тоа, ќе ми дадеа отказ. Како ќе најдев работа после тоа, рекол Олексиј Ананенко, еден од тројцата инженери ...
сите 77 | | | веќе видена

Американската војска објавила видео снимка на која, како што се тврди, се гледа како иранската Револуционерна гарда отстранува мина која не експлодирала на ...
сите 93 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Перверзен провод на македонската фолкерка: Додека „мешаше“ и излезе брадавицата, а потоа среде дискотека ја погали по градите другарка и (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: