Старец нападнат и ограбен од три лица во Центар, завршил на Клиника

10 копии
5 копии
4 копии

На 13.05.2019 година околу 03.00 часот во СВР Битола било пријавено дека во угостителски објект во близина на железничката станица во Прилеп имало пукање од ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии

Дваесетгодишно момче синоќа било нападнато од неколку лица во Шуто Оризари. Според пријавата во МВР, најпрво еден од напаѓачите со непозната течност го ...
| | веќе видена | слични
4 копии
3 копии
3 копии
повеќе

Останато

„Ве молам. Билатералните прашања да се решаваат билатерално, без блокирање на напредокот на целата Европска унија. Да размислиме стратегиски и да сфатиме: ...
сите 624 | | | веќе видена

„Пред три години, Владата предводена од СДСМ и премиерот Зоран Заев презеде одговорност, влезе одлучно во процесите и испиша нова историја. Денешниот ден во ...
сите 161 | | | веќе видена

На подрачјето на Центар полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција во координација со Секторот за меѓународна полициска соработка – Одделение ...
сите 461 | | | веќе видена

Бугарија го потврди својот став за европската перспектива на Република Македонија на денешниот редовен состанок на Советот за општи работи во Луксембург, ...
сите 489 | | | веќе видена

Иако се уште нема официјално владино соопштение, министерот за финансии Фатмир Бесими преку фејсбук информираше дека Владата го усвоила предлогот на ...
сите 292 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Старец нападнат и ограбен од три лица во Центар, завршил на Клиника

Од:
До кого (е-маил):
Порака: