На Скопскиот маратон на тркач му испадна пенисот (ФОТО)

Штедилница Можности беше дел од 15-то јубилејно издание на Скопскиот маратон кој се одржа во Скопје во саботата, на 4-ти мај, а учествуваа рекорден број од над ...
| | веќе видена | слични

Тимот на Рамсторе на 4 мај во саботата, учествуваше и успешно ја заврши трката на Виз Ер Скопскиот Маратон и докажа дека од година до година расте тимскиот и ...
| | веќе видена | слични

Екипа од 17 вработени трчаше во името на Комерцијална банка АД Скопје на 15-от Виз Ер Скопски маратон. Петмина од нив успешно истрчаа полумаратон-21 км, а ...
| | веќе видена | слични
3 копии
7 копии

Универзитетската Клиника за хематологија-Скопје, како носител на националната камања „Биди срцевина, биди херој“, јавно сака да изрази искрена благодарност до ...
| | веќе видена | слични

Рекордни 12.000 учесници од 58 држави трчаат на „Визер скопски маратон“ кој почна во 8 и 30 часот.Оваа година за оваа манифестација Градот Скопје од својот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Израелската армија ја гранатираше територијата на Либан во знак на одмазда откако беа истрелани ракети нејзината територија кон Израел. „Шест ракети беа ...
сите 624 | | | веќе видена

Генералниот секретар на СДСМ Љупчо Николовски во гостување во Тема на денот на Сител телевизија истакна дека отсликувањето на вредностите на СДСМ е пресликано ...
сите 368 | | | веќе видена

Претседателот на државата, Стево Пендаровски вели дека доколку Законот за легализација на дивоградбите по втор пат биде донесен од страна на пратениците тој ќе ...
сите 290 | | | веќе видена

Немало крвава престрелка во Ченто со убиени, туку сообраќајна незгода. Со вакво објаснување, доцна вечерва излезе МВР, а откако десетина портали објавија дека ...
сите 64 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

На Скопскиот маратон на тркач му испадна пенисот (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: