Уживајте во сончевото време, температура до 28 степени

13 копии

Под влијание на силниот циклон АЛЕН од вечерва најрпвин во западните а во текот на утрешниот ден и во останатите предели од државава ќе има врнежи од дожд кој ...
| | веќе видена | слични
2 копии
14 копии

Времето овој викенд не е на наша страна. Оо понеделник ќе преовладува променливо облачно и нестабилно време со повремени врнежи од дожд, кои локално ќе бидат ...
| | веќе видена | слични

Под влијание на циклонот АЛЕН кој постепено ја зафаќа нашата држава во текот на денешниот ден ќе имаме повеќе облаци над македонското небо а има услови и за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 227 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика беше разрешена откако одби да ја тргне таблата на министерството на кое наместо новото име Северна Македонија, стоеше ...
сите 186 | | | веќе видена

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 184 | | | веќе видена

Ливерпул со неповолни 1:0 загуби на гостувањето во шпанската престолнина против Атлетико Мадрид, ситуација која секако не ја посакуваа играчите на англискиот ...
сите 119 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Уживајте во сончевото време, температура до 28 степени

Од:
До кого (е-маил):
Порака: