Пендаровски: На 5 мај да излезе и да дадеме поддршка на концептот „едно општество за сите`


-Последна шанса ќе ни биде на 5 мај да излезе и да дадеме поддршка на овој концепт, не на Стево Пендаровски, туку на целата политичка филозофија која ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Заедничкиот кандидат за претседател Стево Пендаровски и заменик-претседателката на СДСМ, Радмила Шекеринска, на трибина со жителите на Аеродром порачаа масовна ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Шекеринска на синоќешната трибина во Аеродром апелираше да не им се даде шанса на кандидатите кои на далечинска контрола се раководени од белата палата или од ...
| | веќе видена | слични
8 копии

На 5 мај да излеземе и да го избереме идниот претседател на државата на кој прва и последна задача е да работи за својот народ, да работи за сите, претседател ...
| | веќе видена | слични

Ваква порака вечерва испратија кандидатот за претседател поддржан од СДСМ и коалицијата Стево Пендаровски и потпретседателската на СДСМ и вицепремиерка и ...
| | веќе видена | слични

Сиљановска Давкова, која ја откажа синоќешната трибината во скопски Аеродром, порача дека по добивањето на резултатите од првиот круг се забележува очекувана и ...
| | веќе видена | слични

Продолжува претседателската кампања, кандидатот за претседател Стево Пендаровски и претседателотот на СДСМ, Зоран Заев, во рамките на караванот „Заедно ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Претседателскиот кандидат Стево Пендаровски синоќа од Прилеп порача дека масовното гласање во вториот круг од изборите значи поддршка на концептот за НАТО и ЕУ ...
| | веќе видена | слични

На трибината со граѓаните која се одржа во центарот на Прилеп, кај Градскиот саат, претседателскиот кандидат на СДСМ, Стево Пендаровски, потенцираше три клучни ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев, преку ФБ одговори на нападите од дополнителната заменичка министерка Петровска.- Во однос на денешното интервју за ...
сите 219 | | | веќе видена

Податоците за здравствената состојба на пациентите никако не смеаат да се коментираат јавно, а тоа ќе се случи во судницата, откако беше побарано на рочиштето ...
сите 262 | | | веќе видена

Ако новата методологија се усвои набрзо – март е отворен прозорец за добивање датум вели Себастијан Малијар од Јacque Delores институтот во париз за тв 24. ...
сите 309 | | | веќе видена

Tри вооружени лица најверојатно го извршиле грабежот во експозитурата на НЛБ банка во Ѓорче Петров. Тие го извршиле грабежот со „опел вектра“ која потоа била ...
сите 88 | | | веќе видена

Реал Мадрид успеа да ја добие пресметката со Севилја со 2-1, но дуелот на „Сантијаго Бернабеу“ го одбележаа спорни моменти од кои најмногу внимание доби ...
сите 123 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пендаровски: На 5 мај да излезе и да дадеме поддршка на концептот „едно општество за сите`

Од:
До кого (е-маил):
Порака: