Во живо: Масовен митинг на Стево Пендаровски во Карпош – Ечи македонската химна


Во живо проследете го митингот на претседателскиот кандидат на СДСМ, Стево Пендаровски во Општина Карпош, каде има забележително голема присутност од страна на ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Заедничкиот кандидат за претседател Стево Пендаровски и заменик-претседателката на СДСМ, Радмила Шекеринска, на трибина со жителите на Аеродром порачаа масовна ...
| | веќе видена | слични

Министерката Радмила Шекеринска, во синоќешното гостување во „Лица“ на 1ТВ, истакна дека е еден од ректите лидери на партија што по изборен пораз се повлекле. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Шекеринска на синоќешната трибина во Аеродром апелираше да не им се даде шанса на кандидатите кои на далечинска контрола се раководени од белата палата или од ...
| | веќе видена | слични

Министерка Радмила Шекеринска за 1Тв вели дека размислувала за тоа дека човек може да ѝ здодее на јавноста и затоа во повеќе наврати се повлекувала од првиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии
8 копии

На 5 мај да излеземе и да го избереме идниот претседател на државата на кој прва и последна задача е да работи за својот народ, да работи за сите, претседател ...
| | веќе видена | слични

Пред партиите да ги објават кандидатите кои ќе ја трчаат претседателската трка, често се споменуваше името на вицепремиерката и министерка за одбрана Радмила ...
| | веќе видена | слични

Ваква порака вечерва испратија кандидатот за претседател поддржан од СДСМ и коалицијата Стево Пендаровски и потпретседателската на СДСМ и вицепремиерка и ...
| | веќе видена | слични

Не ги забораваме нашите војници во Авганистан: По мојата посета во ноември, денес и заменик- министерот за одбрана Беким Максути заедно со државниот секретар ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Уште судот утре да утврди дека виновен за масовното нелегално прислушување во Македонија бил одамна исчезнатиот зол брат близнак на поранешниот директор на ...
сите 598 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче два дена не одговара на прашањата како информатичарот од Градската општа болница „8 Септември“ се нашол на списокот за ...
сите 286 | | | веќе видена

Христијан Мицкоски, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, денеска во изјава за медиумите рече дека најголемата опозициска партија ќе ја поддржи иницијативата на коалицијата ...
сите 403 | | | веќе видена

Стефан Андоновски, член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, денеска од Неготино порача дека граѓанската акција за собирање потписи, со кои ќе се поништи Законот за пописот, ...
сите 242 | | | веќе видена

Сашо Мијалков ниту ги следел комуникациите, ниту ги слушал нелегално прислушуваните разговори во неговата канцеларија во УБК, вели адвокатот Миле Петровски во ...
сите 98 | | | веќе видена

„Единствената улога на докажаниот губитник Христијан Мицкоски како шеф на ВМРО-ДПМНЕ е да го одбрани криминалот и да ја спречи правдата.Сите блокади, кочници, ...
сите 439 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во живо: Масовен митинг на Стево Пендаровски во Карпош – Ечи македонската химна

Од:
До кого (е-маил):
Порака: