Семејна фотографија од 90-ите: „Еда грдо, шо си лично“ – погодете кој познат македонски ТВ водител е најмалиот и најубавиот на сликата? (ФОТО)

Сите ние чуваме стари семејни фотографии, а всушност, тие ни ги чуваат спомените од најраната возраст, најубавите години, ни ги чуваат спомените од детството. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Православните верници денеска го слават празникот Богојавление – Водици, што се празнува уште од вториот век. Поврзан е со крштавањето на Исус Христос во ...
сите 285 | | | веќе видена

Германската канцеларка Ангела Меркел кажа дека Северна Македонија и Албанија припаѓаат во иста група кога е во прашање почетокот на пристапни преговори со ЕУ и ...
сите 287 | | | веќе видена

Tри вооружени лица најверојатно го извршиле грабежот во експозитурата на НЛБ банка во Ѓорче Петров. Тие го извршиле грабежот со „опел вектра“ која потоа била ...
сите 88 | | | веќе видена

Познатата холивудска актерка Џејми Ли Кертис на своите профили на Инстаграм и на Твитер објави дека „Медена земја“ е зачудувачки филм. „Колку совршен момент за ...
сите 156 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ Зоран Заев денеска реагирајќи на одредени најави на ВМРО-ДПМНЕ за укинување на Договорот од Преспа со Грција истакна дека тоа ќе биде ...
сите 196 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Семејна фотографија од 90-ите: „Еда грдо, шо си лично“ – погодете кој познат македонски ТВ водител е најмалиот и најубавиот на сликата? (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: