Србин се обидел да украде „Ренџ Ровер“ пред кафеана во Дебар Маало


Останато

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев смета дека се работи за сериозен случај за изборни нерегуларности во однос на објавените сознанија во италијанскиот ...
сите 106 | | | веќе видена

Јавната дебата за последната верзија на законот за јавното обвинителство што се одвива во Собранието, се очекува да даде одговор за решавање на повеќе прашања ...
сите 254 | | | веќе видена

Шпанија го одбрани европското ракометно злато откако во неделата, во финалето со 22:20 ја победи Хрватска. Дуелот личеше на вистинско финале, со многу борба и ...
сите 264 | | | веќе видена

Денес кошаркарот на ЛА Клиперс, Лу Вилијамс во еден период од неговата кариера го носеше дресот на Лејкерси. Вилијамс играше заедно со Коби Брајант , а после ...
сите 232 | | | веќе видена

Министерство за внатрешни работи, Сектор за компјутерски криминал и дигитална форензика во координација со СВР Скопје извршија идентификација на сопственикот ...
сите 169 | | | веќе видена

Ако се точни сведочењата во Рекет, Кацарска треба да одговара кривично и да лежи затвор. Впрочем ниту еден сериозен правник или обвинител со долгогодишно ...
сите 92 | | | веќе видена

Трејси Мекгрејди е една од ѕвездите која блескаше во исто време кога Коби Брајант доминираше во најсилната лигата во светот. Во едно од интервју по трагичната ...
сите 144 | | | веќе видена

Во изминатите деновите со енермно зголемено загадување на воздухот во градот, граѓаните реагираат дека освен неповолните временски услови – магла, воздухот ...
сите 187 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Србин се обидел да украде „Ренџ Ровер“ пред кафеана во Дебар Маало

Од:
До кого (е-маил):
Порака: