Добра ноќ шампиони: СЕХА со специјално видео ја одбележа титулата на Вардар (Видео)

Најдобриот македонски ракометен состав Вардар по петти пат во својата историја го освои пехарот во СЕХА регионалната лига. Со ова „црвено-црните“ ја потврдија ...
| | веќе видена | слични

Тимур Дибиров со пет голови го заврши финалето во СЕХА против Загреб, беше извонреден како и секогаш.На прашање на новинар, како играчите ја видоа повредата на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Германскиот интернационалец, Кристијан Дисингер поради незгодна повреда мораше предвреме да го заврши финалниот меч меѓу Вардар и ППД Загреб во СЕХА лигата, ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Во Чаир ќе има висока сума, еден од проектите е проширување на булеварското решение на влезот од Бит Пазар кон Чаир и тоа мора да се направи и го повикувам ...
сите 392 | | | веќе видена

„Ја зголемивме минималната плата за 120%, просечната за 80%, а пензиите ги зголемивме за 55%. 100 милиони евра дадовме за поддршка и развој на домашните ...
сите 298 | | | веќе видена

„Каде без мене министерке у Европа ќе одите?“, „Секси зајачица“, „Лепотица“, „Каков осмех има као да е глумица со искрени намери“,„Убавица (лавица) ...
сите 205 | | | веќе видена

Изборната кампања за кандидатката за претседателка на Македонија, професор д-р Гордана Силјановска Давкова, денес продолжи со митинг во Аеродром. -На почетокот ...
сите 387 | | | веќе видена

- Неопходно е процесот на обезбедување на оваа помош да ја достигне својата конечна точка, и по Претставничкиот дом на американскиот Конгрес да биде одобрена ...
сите 264 | | | веќе видена

„Македонија низ својата историја водела многу борби, имала препреки и проблеми, но македонскиот народ секогаш знаел да изнајде соодветно решение и да стави ...
сите 112 | | | веќе видена

Каде ќе избие следниот израелско-ирански конфликт? Како што вели Мајкл Стивенс, експерт за Блискиот Исток во Кралскиот институт за истражување на одбраната ...
сите 91 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Добра ноќ шампиони: СЕХА со специјално видео ја одбележа титулата на Вардар (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: