Еве кога мажите немаат желба да водат љубов

2 копии

Ако имате неколку додворувачи, а не сте сосема сигурни за кој да се одлучите, се надеваме дека ова ќе ви го стесни изборот... Риби – романтичари Доблести: ...
| | веќе видена | слични

Продукциската куќа Парамаунт и Анонимус Контент ги купиле правата на користење на романот "Има ли уште секс во градот?" од Кендис Бушнел, авторката на серијата ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Сообраќајка во центарот на Скопје. Велосипедист е прегазен на булевар Илинден наспроти фонтаната кај Градски парк.Во моментов на местото на несреќата има ...
сите 395 | | | веќе видена

Бугарскиот премиер Кирил Петков днеска ќе реферира пред пратениците во Народното собрание на Бугарија за резултатите од неговата посета на Скопје минатата ...
сите 354 | | | веќе видена

Шефицата на Обвинителството за гонење организиран криминал и корупција, Вилма Русковска, пред еден месец добила две писма со закани по живот. „Писмата ...
сите 62 | | | веќе видена

За не повеќе од еден месец претседателот Стево Пендаровски оди во официјална посета на Софија каде ќе се сретне со неговиот бугарски колега Румен Радев, со цел ...
сите 305 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи Бујар Османи, денеска ќе има излагање пред членовите на Комисијата за надворешна политика на Собранието на Република Северна ...
сите 125 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Еве кога мажите немаат желба да водат љубов

Од:
До кого (е-маил):
Порака: