Заев спремен за предвремени парламентарни избори. Мицковски не размислува да ја напушти партиската фотелја


Премиерот Заев во вечерашниот дуел на Христијан Мицковски изјави дека доколку кандидатот Стево Пендаровски изгуби на претседателските избори на барање на ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Македонија како едно општество за сите, е нешто за што се залагам јас и оние кои ме поддржуваат. Тој концепт е единствениот продуктивен за држава во вакво ...
| | веќе видена | слични

Заедничкиот кандидат за претседател на државата, Стево Пендаровски денеска беше со граѓаните на Сопиште и Студеничани. Пред граѓаните Пендаровски ги ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Откако се заредија патетиките со севернокорејско изразување љубов и култ кон лидерот, што го видовме во Куманово и Прилеп, еве не и во Скопје.Кандидатот за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Кризата со пасошите нема да заврши на денот кога ќе пристигнат 100 илјади примероци од Германија. Во моментот за патна исправа чекаат над 20.000 граѓани но се ...
сите 202 | | | веќе видена

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 210 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заев спремен за предвремени парламентарни избори. Мицковски не размислува да ја напушти партиската фотелја

Од:
До кого (е-маил):
Порака: