Во Украина загина роднината на Силвестер Сталоне ВИДЕО


Баварскиот гигант исто како и своите најголеми конкуренти, продолжува да ја проширува и веќе прилично богатата гама на автомобили. БМВ за ноември ја најавува ...
| | веќе видена | слични

Кога станува збор за автомобилски класици со вонвременска вредност, серијата 02 на БМВ спаѓа во најпосакуваните модели. А сега оваа легенда се враќа во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Македонија со 249 случаи на новозаразени и 20 починати лица е на врвот од листата со соседните земји во последната недела според анализата која што ТВ21 ...
сите 718 | | | веќе видена

Министерот за економија, Крешник Бектеши денеска, во својство на партиски функционер, соопшти дека ДУИ принципиелно останува на ставот – датумот за избори да ...
сите 400 | | | веќе видена

Право да легитимира има само полицијата, поради што во четвртокот е испратено писмо до Комисијата за заразни болести, уште еднаш да се разгледа ваквиот услов ...
сите 123 | | | веќе видена

По известувањето дека сите банки се подготвени да ја реализираат исплатата на паричната помош од социјална и детска заштита, притоа водејќи грижа за заштита на ...
сите 100 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 166 | | | веќе видена

Првата трансплантација на срце која се направи во земјава со заедничка акција на јавното и приватно здравство ги подгреа надежите дека дарувањето и ...
сите 111 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во Украина загина роднината на Силвестер Сталоне ВИДЕО

Од:
До кого (е-маил):
Порака: