Пендаровски додека беше опозиција: Граѓаните треба да му ја извадат душата на тој што ќе ни го смени името (ВИДЕО)


На социјалните мрежи се шири видео изјава од кандидатот на СДСМ и ДУИ за Претседател на Македонија, Стево Пендаровски во кое тој, додека беше опозциоинер ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Заедничкиот кандидат за претседател на 30 политички субјекти, Стево Пендаровски денеска ја започна изборната кампања со промоција на видео спот за песната ...
| | веќе видена | слични

Кандидат за претседател на СДСМ, Стево Пендаровски, денеска од Централниот изборен штаб ја почна кампањата во која има намера да ги посети буквално сите ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Денеска на своите профили, заедничкиот кандидат за претседател на 30 политички субјекти го промовираше видео спотот за песната „Сите едно пееме", со која и го ...
| | веќе видена | слични
5 копии

„Изодевме долг и тежок пат за да стигнеме тука. Но, заедно можеме да направиме многу повеќе. Ние денес носиме одлука да продолжиме напред, затоа што ...
| | веќе видена | слични

Под слоганот „Заедно напред“ претседателскиот кандидат Стево Пендаровски во рамки на изборната кампања ќе промовира две, како што дeнеска изјави, најважни ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Изодевме долг и тежок пат за да стигнеме тука, но заедно можеме многу повеќе, порача претседателскиот кандидат на СДСМ и коалицијата Стево Пендаровски. – Денес ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Под слоганот „Заедно напред“ претседателскиот кандидат Стево Пендаровски во рамки на изборната кампања ќе промовира две, како што днеска изјави, најважни ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Собранискиот претседател Талат Џафери денеска на седница го опомена пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ, Никола Мицевски да го чита Деловникот и да не дофрла од место. ...
сите 799 | | | веќе видена

Со шеститот пакет мерки обезбедуваме поддршка од 9.9 милиони евра за над 6.000 угостители кои вработуваат над 17.000 лица, истакна на прес-конференција, ...
сите 181 | | | веќе видена

Поради слободните термини и достапните количини на вакцината на Астра Зенаека, во Грција, од следниот вторник ќе се отвори платформата за закажување термин за ...
сите 317 | | | веќе видена

Кражба на идентитети на граѓаните искористена за 215 лажни пасоши, двојни матични броеви, сомнително издадени околу сто илјади образци за издавање на изводи од ...
сите 269 | | | веќе видена

Катастрофално се справуваме со корона вирусот и не треба да сме многу паметни за да дојдеме до еден таков заклучок, вели претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан ...
сите 135 | | | веќе видена

Работодавачите и самостојните вршители на дејност ќе можат од денеска до 30 април да аплицираат за мерката од Петтиот пакет мерки – Финансиска поддршка за ...
сите 240 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче образложи дека со овој закон се ограничува сумата која пациентите ја плаќаат во приватните болници. Ограничувањата, како ...
сите 40 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пендаровски додека беше опозиција: Граѓаните треба да му ја извадат душата на тој што ќе ни го смени името (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: