Вирус ги нападна „пандевци“, Стојков, Дориев и Крстовски на клупа


3 копии

Академија Пандев во второто полувреме го скрши отпорот на Победа во првиот натпревар од полуфиналето во Купот на Македонија, па со триумф од 3-1 си обезбеди ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Академија Пандев ја совлада Победа со 3-1 во првиот натпревар од полуфиналето на Купот на Македонија. Сите голови беа постигнати во второто полувреме, откако ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Албанските членови на Судскиот совет излегоа со став спротивен на претседателот на Советот, Кире Здравев. Тие се оградуваат од изјавата на Здравев дека ...
сите 314 | | | веќе видена

Тимот на британскиот премиер Борис Џонсон сè уште е во славеничка атмосфера откако Конзервативната партија извојува голема изборна победа, освојувајќи ...
сите 171 | | | веќе видена

Новозеландската влада на чело со премиерката Џасинда Ардерн и граѓаните ширум Нов Зеланд со минута молч денеска им оддадоа почит на жртвите, точно недела дена ...
сите 147 | | | веќе видена

 Сè што правите - од објавување на социјалните мрежи, па до барање паркинг место, одзема дел од вашето време. Но сте се запрашале ли колку време трошите во ...
сите 174 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски денеска негираше дека имал редовни контакти со обвинетиот Бојан Јовановски во случајот „Рекет“. – Службени ...
сите 219 | | | веќе видена

Велат од СС за МИА во врска со повикот што вчера од трибината „На прав пат" во Скопје го упати премиерот и претседател на СДСМ Зоран Заев до Советот да направи ...
сите 113 | | | веќе видена

Јавното обвинителство мора да отвори сериозна истрага во која што ќе ја утврди одговорноста на Министерот за здравство Венко Филипче во скандалот со ...
сите 111 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вирус ги нападна „пандевци“, Стојков, Дориев и Крстовски на клупа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: