Погледнете како изгледа првиот “Снупи” хотел во Јапонија


2 копии
2 копии
6 копии
2 копии

На само 10 минути возење од Будва во Црна Гора летово вратите ќе ги отвори уште едно луксузно одморалиште. Како што пренесоа медиумите од таа земја Ананти ...
| | веќе видена | слични

Останато

Околу 300 припадници на Армијата за време на прогласената кризна состојба ќе бидат ангажирани во поддршка на полицијата за обезбедување на објектите согласно ...
сите 281 | | | веќе видена

Американскиот Стејт департмент денеска објави соопштение по повод Меѓународнот ден за борба против насилството врз жените, истакнувајќи дека пандемијата на ...
сите 142 | | | веќе видена

Нема никакви превирања во ДУИ вели министерот за надворешни работи Бујар Османи по информациите кои излегоа во јавноста дека Изет Меџити и неговото крило ќе ...
сите 70 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Погледнете како изгледа првиот “Снупи” хотел во Јапонија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: