DJ Mats: Заработувам доволно пари за да не мора да барам од дома


2 копии

Поранешниот фудбалер на Валенсија и Мидлзборо, Гаизка Мендиета повеќе од две децении воодушевуваше со својата фудбалска игра, но по пензионирањето најде „втора ...
| | веќе видена | слични

Останато

Согласно Законот и актите на Адвокатската комора на РСМ, за покренување на било каква постапка од страна на Комората, потребно е да има пријава, односно судска ...
сите 559 | | | веќе видена

Од друга страна, вицепремиерот Бујар Османи вели дека ќе се почитуваат препораките преку создавање на капацитети со цел имплементирањето на двојазичноста да не ...
сите 117 | | | веќе видена

Полицијата соопшти дека жртвите починале во болницата од повредите здобиени за време на трагична ерупција на Нов Зеланд. Хирурзите соопштија дека третманот на ...
сите 92 | | | веќе видена

Како што информира УХМР, минатиот месец беа регистрирани повеќе од 17 дена со максимална температура над 15 степени со исклучок на Маврово. Средната месечна ...
сите 261 | | | веќе видена

Соработката на полициите на Република Македонија и Република Словенија е на извонредно високо ниво, а во наредниот период продолжуваме во ист правец, изјави ...
сите 72 | | | веќе видена

По денешното рочиште на случајот „Рекет” од однесување на судијката и обвинителката за организиран криминал при испитувањето на сведоците и обвинетите, станува ...
сите 136 | | | веќе видена

Во пресрет на претстојните предвремени избори партиите влегоа во уште еден клинч. Овој пат тема финансирањето на претходната претседателска изборна кампања. ...
сите 123 | | | веќе видена

Русија смета дека засилената активност на НАТО во близина на границите на Русија и Белорусија е загрижувачка, рече рускиот министер за надворешни работи Сергеј ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

DJ Mats: Заработувам доволно пари за да не мора да барам од дома

Од:
До кого (е-маил):
Порака: