Десет успешни години на брендот „Стоби“


Германија се смета како „Мека“ за младите доктори кои својата иднина ја гледаат надвор од земјата. На оваа тема соговорник во Студио 1 беше доктор Марко ...
| | веќе видена | слични
5 копии

 Винаријата Стоби го одбележа големиот македонски празник Св. Трифун и својот јубилеј 10 години од постоењето во присуство на своите пријатели од бизнис, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Адмиралот Џејмс Фого, командант на Здружената команда на НАТО во Неапол, и посака добредојде на нашата земја. -Ми претставува голема чест да и посакам ...
сите 259 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ на својот фејсбук профил напиша: За жал, кусогледоста на економскиот тим на Владата, дополнет со Спасовски и Зоран Заев попречува да се ...
сите 283 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје денеска поднесе 38 предлози за казнени налози против вкупно 43 лица за непостапување според здравствените прописи за ...
сите 254 | | | веќе видена

Оливер СПасовски, техничкиот премиер на Македонија, објави дека до 13 мај на работодавачите погодени од ширењето на коронавирусот ќе им бидат исплатени ...
сите 498 | | | веќе видена

Новиот објект за хирургија во Охрид ќе функционира како болница за заразени од коронавирус, а во Куманово ќе се прави стручна проценка дали да се воведе ...
сите 283 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Десет успешни години на брендот „Стоби“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: