Пандев со „хет-трик“ се загреваше за дуелот со Лацио


3 копии
5 копии
2 копии

Капитенот на македонската фудбалска репрезентација, Горан Пандев во интервју за „Газата дело Спорт“ ги откри главните приоритети кои ги има во моментов. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Секако, не треба сега тука и да застанеме, напротив треба да продолжиме со уште позасилено темпо на работа, што ќе придонесе сегашниот квалитет да биде ...
сите 323 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски денеска изјави дека државниот врв лобира до последен момент да се добие датум за преговри и формулација која ќе ги вреднува ...
сите 155 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пандев со „хет-трик“ се загреваше за дуелот со Лацио

Од:
До кого (е-маил):
Порака: