Жестока тепачка на ватерполо натпревар (Видео)


Снимка од тепачка помеѓу две жени во Белград, со брзина на светлината се шири на социјалните мрежи. Тие се тепаат на задното седите од автомобил, (такси) ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Во неделата на реванш натпреварот меѓу двете екипи по победата во Казан на претходниот натпревар на Синтез со 8: 7 дојде до тепачка меѓу ватерполистите на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Бугарија може да остане сама во спорот со Северна Македонија, смета Кирил Илиев, историчар од Институтот за балкански студии при Бугарската академија на ...
сите 431 | | | веќе видена

Ставот на СДСМ дека сум опасност за европската перспектива е како оној на Хитлер за Евреите, вели Рашела Мизрахи од ВМРО-ДПМНЕ. Таа реагира на социјалните ...
сите 203 | | | веќе видена

Будно ги следиме препораките на Комисијата за заразни болести и следствено, секогаш размислуваме за донесените одлуки, нивната оправданост и потребата за нивна ...
сите 156 | | | веќе видена

Бизнисменот Сеад Кочан останува во затвор. Врховниот суд ја потврди казната на скопска Апелација со која Кочан беше осуден на 4 години и 8 месеци затвор. ...
сите 37 | | | веќе видена

Хибриден режим е и кога полицијата грубо ги крши човековите права на граѓаните, особено на Ромите, со брутално тепање по улици!, реагира пратеникот Антонио ...
сите 79 | | | веќе видена

Незадоволството од здравствениот систем и долгите административни процедури, пациентите се почесто го покажуваат со зголемена агресија и зачестени физички ...
сите 61 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Жестока тепачка на ватерполо натпревар (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: