За првиот Европски квиз на парите во Македонија пријавени 3000 ученици

2 копии

 Дали некогаш сте се запрашале колку сте запамтиле од она што сте го учеле во училиште? Колку добро би се снашле доколку треба да правите тест со општи ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

За првиот Европски квиз на парите во Македонија пријавени 3000 ученици

Од:
До кого (е-маил):
Порака: