ВМРО-ДПМНЕ: Излегоа на површина матните зделки на СДСМ и А1 во изборната кампања

Денес матните зделки во финансискиот извештај на СДСМ за изборната кампања во 2011 стануваат се појасни. Од Државната комисија за спречување на корупција, за ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Скопје, 3 август- Од новиот извештај на СДСМ може да се заклучи дека разликата е 300.000 евра. Во првичниот извештај биле наведени 500 илјади евра, а сега ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Министерот за здравство доц. д-р Венко Филипче во изјава за Сител, информираше за заедничкиот состанок на Комисијата за заразни болести со претставници на ...
сите 466 | | | веќе видена

Засега нема одлука за воведување на ПЦР тестови за граѓанитекои транзитираат низ Македонија.На денешниот состанок на Комисијата за заразни болести беше ...
сите 165 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: Излегоа на површина матните зделки на СДСМ и А1 во изборната кампања

Од:
До кого (е-маил):
Порака: